משאבי למידה

אתר תוכן לימודי במקצועות שונים וכמובן מאמרים מעניינים בתחומים שונים, כותבי מאמרים יכולים להכניס מאמרים לאתר באישור העורך. צרו קשר בדף צור קשר.

ניתוחים פלסטיים

שתלים חדשים שתלי פוליאוריתן

יש חדש תחת השמש, לאחרונה הופיעו בארץ שתלים חדשים. כל אימת שמופיעים שתלים חדשים בעולם אזי מקלים על המותחות מכל מיני תופעות לוואי המתרחשות עם ובתום ניתוח להגדלת חזה, אחת הבעיות בניתוח הגדלת חזה הוא השתלבות של השתל בתוך הגוף, גופינו לא אוהב בלשון המעטה גופים זרים החודרים לתוכו ומנהל נגדם מלחמה כביכול, על מלחמות אלו ממונה המערכת החיסונית של הגוף וכל אימת שיכנס גוף זר לתוך הגוף הוא יתקל בהתנגדות.

ואיך זה קשור לשתלי הסיליקון ולהגדלת חזה , שתל שמוחדר לגוף האישה יותר סביבו קופסית קשיחה העוטפת את השד, הגוף מזהה גוף זר לתוכו ולכן עוטף אותו ברקמה קשיחה לעומת זאת שתלי הסיליקון החדשים עטופים בחומר שנקרא פוליאוריתן. חומר זה מתאפיין בכך שכמעט ואינו גורם להיווצרות קופסית בעת ההחדרה של השד לתוך הגוף. השתל מפחית את כמות הדחיות כלומר את היווצרות הקופסית בהגדלת חזה. ומה שיותר מעניין בתהליך הוא שהעטיפה החדשה של השתל עוברת תאחיזה לרקמות בגוף כך שהשתל הופך להיות חלק בלתי נפרד מהגוף ונאחז טוב יותר בתוך הגוף, התהליך המפחית את הסיכון לתזוזה של השתל ונפילתו עם הזמן. השתל החדש מביא בשורה חדשה למנותחות אשר בעבר חוו היווצרות קופסית ולעיתים היווצרות קופסית מספר פעמים.

אחת הצורות המעניינות של שתל זה היא צורת הקונוס, הצורה מאפשרת השתלת שתל הנראה כמו שד טבעי עם אפשרות הרמה חזקה של מרכז השד בעת הצורך, תוך הקפדה על שוליים נמוכים יחסית הנראים טבעי יותר.

מאמרים שאולי יענינו אתכם
בוטוקס העלמת קמטים
בוטוקס העלמת קמטים

הזרקות בוטוקס הפכו פופולריות יותר ויותר בשנים האחרונות כפתרון לא פולשני להפחתת קמטים והשגת מראה צעיר יותר.כיצד הוא מסייע ביעילות Read more

הלהיט של המלחמה בקמטים
הלהיט של המלחמה בקמטים

תכונתו של הרטין A לחדש ולהבהיר את עור הפנים הפכה ללהיט בקרב נשים ברחבי העולם לפני כעשור, הוא מחדש את Read more

שאיבת שומן שיטה חדשה
שאיבת שומן שיטה חדשה

שיטות חדשות לניתוחים יש חדשות לבקרים אך לעיתים רחוקות ישנן שיטות מנצחות, שיטות שההצלחה שלהן מסחררת והן עובדות ללא סיכונים Read more