עיצוב הבית

ניקוי שטיחים

-----------------------------------------------------------------------

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל

בעידן בו הילדים מרגישים חופשי לאכול בכל מקום בבית כולל על הספות והשטיחים סביר מאוד שהשטיחים והריפודים גם יתלכלכו ואולי יקבלו כתמים שרק מקצוענים יוכלו להסיר. ואם כבר ישנם כתמים תזמינו ניקוי שטיחים רגילים או שטיחים מקיר לקיר.

כתמים עיקשים

ישנם חומרים שמשאירים כתמים על בדי ריפוד ועל שטיחים שלא ניתן להסיר בקלות, ולכן יש להסיר את הכתמים בצורה מקצועית, החומרים הללו נקשרים לבדי הריפוד וחודרים לסיבים, אם מטפלים בכתם במהירות יש סיכוי שהכתם יעלם אך אם דוחים את הטיפול סביר להניח שיהיה קשה מאוד להסיר את הכתם, ואז לא יהיה מנוס מלהזמין ניקוי שטיחים מקצועי.

חומרים סופגים

לצורך ניקוי שטיחים יש להיעזר בחומרים שממסים שומנים שמהווים את עיקר הגורמים לכתמים עיקשים שקשה להסיר. משפחת הכוהל הם חומרים הממסים את רוב השומנים המהווים את עיקר הגורמים לכתמים, בנוסף קיימים גם היין והדיו, שני חומרים הגורמים לכתמים עיקשים שרק טיפול מקצועי יכול להסיר אותם.

בדים דוחי כתמים

הענף הריפוד והשטיחים כבר מזמן הבינו את עניין דחיית הכתמים, חומרים דוחי כתמים הפכו ללהיט בקרב הרפדים בעיקר, מי לא היה רוצה לרכוש ספה או שטיח שלא ידבק בו כתם, ושידחה כל כתם עיקש. מלבד דחיית כתמים בדים אלו גם דוחים כל נוזל, תכונה זו מעניקה יתרון עצום על בדים אחרים.

ניקוי שטיחים בבית

טוב אז כבר יש כתם בשטיח, אבל שימו לב לא צריך לרוץ ולחפש להעמיס את השטיח על טנדר לניקוי שטיחים ואז להחזיר אותו בהובלה מיוחדת, היום אתם יכולים להזמין ניקוי שטיחים ישירות לבית ישירות ובפשטות, מבלי שתרוצו עם השטיח בחצי מדינה, צוות של ניקוי שטיחים יגיע אליכם ישירות ויבצע את העבודה בביתכם תוך זמן קצר ביעילות ובמקצועיות.